Zubní pasta a gel 60 + 90 ml

Zubní pasta s kořenem fialky představuje přírodní tonikum pro zdravé dásně, omezuje tvorbu zubního plaku (profylaxe). Je ideální pro každodenní použití, a to zejména večer, kdy podporuje regeneraci během noci.

Zubní gel s citronovou mátou příznivě ovlivňuje přirozené prostředí ústní dutiny a omezuje tvorbu zubního plaku. Pro zdravé zuby a intenzivně svěží dech.

Více informací

750,00 Kč
(s DPH)

Více informací

Zubní gel s citronovou mátou | Přírodní prevence zubního kazu pro zdravé zuby a intenzivně svěží dech
Zubní pasta s kořenem fialky | Přírodní tonikum pro zdravé dásně a ochrana před zubním kazem

Zubní gel je vhodný pro každodenní použití, zejména ráno a během dne, nabízí optimální ochranu před zubním kazem. Jako ideální doplněk k zubní a ústní hygieně doporučujeme používat Zubní pastu s kořenem fialky. Neobsahuje žádné agresivní brusné látky a bělidlo.

Zubní pasta je ideální pro každodenní použití, a to zejména večer, kdy podporuje regeneraci během noci. Jako ideální doplněk k Zubní a ústní hygieně doporučujeme během dne zubní gel s citronovou mátou. Neobsahuje žádné agresivní brusné látky a bělidlo.

Hlavní účinné složky gelu: extrakt z citronové máty, pěnicí složky, appenzellská horská voda, fluorofosforečnan sodný, sorbitol 

Hlavní účinné složky pasty: extrakty z kořene fialky a echinacey, pěnicí složky, appenzellská horská voda, fluorid sodný, čisticí částice

Zubní gel obsahuje Natriummonofluorophosphate (1400 ppm F-). Pro děti do 6 let: Používejte pouze množství gelu velikosti hrášku. Čištění zubů pod dohledem, aby se předešlo nadměrnému polykání gelu. O dodatečném příjmu fluoridu informujte zubaře nebo lékaře.

Zubní pasta obsahuje fluorid sodný (1400 ppm F-). Pro děti do 6 let: Používejte pouze množství pasty velikosti hrášku. Čištění zubů pod dohledem, aby se předešlo nadměrnému polykání pasty. O dodatečném příjmu fluoridu informujte zubaře nebo lékaře.

Tyto produkty jsou vhodné i pro vegany.

Obsah: 150 ml (60 ml pasta, 90 ml gel)

Katalogové číslo: 5100

ostatní výrobky ve stejné kategorii