ayurvédská bylina Ashwagandha Vitánie snodárná

Ašvaganda patří mezi jednu z nejúčinnějších bylinek ajurvédských bylinek. Je vhodná v zátěžových situacích, protože podporuje psychickou odolnost. Dodává energii a přispívá k celkové vitalitě. Vitánie snodárná také podporuje kvalitní spánek. 

Balení 200g v prášku. Doplněk stravy.

Více informací

273,00 Kč
(s DPH)

Více informací

Ashwagandha (Ašvaganda) je v sanskrtu název rostliny withanie snodárná. V tradičním indickém lékařství se tato tropická rostlinka používá už tisíce let. Z rostliny se využívá kořen, který se nadrtí, a ze zhotoveného prášku se dělá nápoj. Odvar je možné dochutit medem či jiným sladidlem.

Ašvaganda patří mezi jednu z nejúčinnějších bylinek ajurvédských bylinek. Je vhodná v zátěžových situacích, protože podporuje psychickou odolnost. Dodává energii a přispívá k celkové vitalitě. Vitánie snodárná také podporuje kvalitní spánek. Na to už ostatně odkazuje její druhové jméno. Pomáhá nastolit optimální činnost mozku, což se pak samozřejmě pozitivně projevuje na paměti, soustředění či učení. Působí také proti oxidačnímu stresu a chrání buňky před poškozením.

Prášek z můžete rozmíchat ve vodě či ovocné šťávě nebo jej přidat s dalšími potřebnými ingrediencemi do smoothie či smoothie bowl a rozmixovat. Přidat jej můžete také do různých raw dezertů, jako jsou zmrzliny, kuličky či tyčinky.

Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.

Složení

Ashwagandha – vitánie snodárná (Withania somnifera) prášek*. Může obsahovat stopy lepku. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství 

Skladování

Skladujte v suchu a temnu. Chraňte před teplem.

Návod k přípravě

Smíchejte cca 3-6 g prášku (1-2 čajové lžičky) s vodou, džusem nebo rostlinnými nápoji anebo přidejte do frapé, smoothie. Doporučené denní dávkování: 3-6 g prášku/den. Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Konzumace prášku ashwagandha se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám, osobám s onemocněním štítné žlázy a osobám užívajícím kortikosteroidy.

ostatní výrobky ve stejné kategorii

Positive SSL