Chlorella Green Ways v prášku

Pro členy a návštěvníky yoga clubu nabízíme sušenou sladkovodní řasu chlorellu v prášku.

Složení: 100% šušená řasa Chlorella Pyrenoidosa.

Chlorella je přirozeně bez lepku.

Balení: dóza 350g v prášku

Více informací

1 150,00 Kč
(s DPH)

Více informací

Chlorella obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je například jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě. Abychom chlorellu co nejvíce zpřístupnili našemu trávicímu traktu, používáme metodu sprejového sušení STEAM. Ta zaručuje ideální poměr dvou kvalit: vysoké vstřebatelnosti nutričních látek (minimálně 80 %) a minimálního poškození buněčného obsahu.

Na chlorelle a dalších fotosyntetizujících organismech závisejí vyšší formy života. Řasy jsou proto základem celého vyššího potravního i životního řetězce. Chlorella je jednobuněčná, pro život dokonale vybavená sladkovodní řasa, jež patří mezi nejjednodušší, ale nejdynamičtější formy života.

Chlorellu v prášku Green Ways lze, stejně jako klasickou Chlorellu Green Ways v tabletách, přirovnat k zeleninovým konzervám nejvyšší kvality. Jde o vitální a neuvěřitelně rychle se dělící rostlinné buňky, které tělu dodají vitamíny, minerály, aminokyseliny či antioxidanty. Díky tomu jsou dokonalou nutriční základnou pro uspěchané a unavené lidstvo.

Doporučené denní množství Chlorelly Green Ways je pro průměrného dospělého zdravého člověka 5g. Při zátěži lze dávky navýšit. Díky detoxikační schopnosti doporučujeme začít menšími dávkami a postupně (během týdne od zařazení do jídelníčku) zvyšovat. Předávkování v případě Chlorelly Green Ways (podobně jako u zeleniny) nehrozí. Zvyšte pitný režim během dne. Rovněž dodržujte minimálně hodinový rozestup mezi užitím chlorelly a léků podávaných ústy.

Chlorella ve formě prášku je ideální pro použití při přípravě smoothie, pro nutriční obohacení pokrmů a také pro přípravu domácí kosmetiky.

ostatní výrobky ve stejné kategorii