manekeen 

Krásný papírový kufřík k dalšímu dotvoření. Ideální dárek pro tvořivé děti i dospělé. Manekeen je jen Váš. Je na Vás,...

Krásný papírový kufřík k dalšímu dotvoření. Ideální dárek pro tvořivé děti i dospělé. Manekeen je jen Váš. Je na Vás, co si s ním počnete. Oblékněte si ho podle vlastní fantazie či podle posledních módních trendů. Vše mu bude slušet.

Kolem nás je spousta hovotových - už oblečených produktů. Manekeen je také hotový, ale rád na sobě nechává ještě pracovat a rád se nechá obléknout. Každý se může “vyřádit” a navrhnout vlastní kolekci. 

Vedle kufříků manekeen přicházíme i s deskami manekeen. K založení dokumentů do archivu, grafických listů do knihovny, k organizaci projektů na stole, k přenesení notových zápisů do hudebky či jen tak pro parádu. Velikosti na A4 nebo maxi na A3.

Zobrazit
 • cena od:
  249,00 Kč (s DPH)

  Materiál: přírodní lepenka, ucho  ucho a knoflík z kůže. Vhodný k dalšímu dotvoření. Vhodný jako originální obal na dárky, dárková krabička. Vhodný jako úložiště čehokoli.

  249,00 Kč
 • cena od:
  250,00 Kč (s DPH)

  Materiál: přírodní nebo probarvená papírová lepenka, bavlněné nitě, gumička, kovový nýt a knoflík z kůže činěné tříslem.

  250,00 Kč
 • cena od:
  50,00 Kč (s DPH)

  Samolepky - kulaté, různé barvy. Průměr jedné samolepky 3 cm. 8 ks na archu. 2 archy samolepek v balení - balení 1 až 6 viz obrázky.

  50,00 Kč
 • cena od:
  390,00 Kč (s DPH)

  Zápisník pro mimísky - od narození do jednoho roku.  Našel místo ve školním kufříku (35cm).  Obsahuje též populární samolepky prvních úspěchů.  www.mimikalendar.cz  Do zápisníku píšete a do kufříku ukládáte cenné archiválie (přání k narození, číslo z porodnice, první botičky, vlásky atd.).  S kufříkem se mimikalendář založí po prvním roce do knihovny. 

  390,00 Kč
 • cena od:
  250,00 Kč (s DPH)

  Kompletně čistá čtvercová knížka pro vaši tvorbu. Pokreslit tužkou, postříkat barvou, popsat poezií, příběhem, komiksem nebo třeba polepit. Velikost 12.5cm x12.5cm, šest kartonů propojených barevným plátýnkem, celkem 12 stránek bílého kreslicího papíru 12.5cm x 12.5cm Na prvním obrázku jsou vyobrazeny tři leporela na sobě, další obrázek je jeno leporelo...

  250,00 Kč
 • cena od:
  230,00 Kč (s DPH)

  Emoce! Jak se s nimi vypořádat? Jak je popsat? Jak s nimi žít? A co takhle si s nimi zahrát pexeso. Ilustrovala Andrea Tachezy

  230,00 Kč
Zobrazuji 1 – 6 z 6 položek