tierra verde 

Tierra Verde (zelená země) je velice odpovědná společnost sídlící u Brna, kde má i svou výrobnu. Specializuje se na ekologickou a zdraví prospěšnou kosmetiku, ekodrogerii i další oblasti ekoživota. Ekodrogerii vyrábí pod značkou Yellow and Blue. 

 • cena od:
  109,00 Kč (s DPH)

  Nenápadné mýdlo s fascinující historií a jedinečnými účinky na pokožku. Představujeme vám ručně vyráběné mýdlo původem ze syrského Aleppa, které je považováno za vůbec nejstarší pevné mýdlo na světě. Přirozeně pěstí, hojí a hloubkově hydratuje. Na první setkání obvykle moc nevoní, ale to se postupně mění a pak hledáte příležitosti, co všechno s ním ještě...

  109,00 Kč
 • cena od:
  129,00 Kč (s DPH)

  Levandulí a lavandinů se vyskytuje mnoho druhů. Tento esenciální olej se získává destilací fialově kvetoucích stonků druhu lavandinu Grosso (Lavandula hybrida sp. Grosso). Použitý lavandin byl vyšlechtěn z levandule lékařské (Lavandula angustifolia) a levandule širokolisté (Lavandula latifolia). Má typickou květinovou vůni se svěžími až kafrovými tóny.

  129,00 Kč
 • cena od:
  129,00 Kč (s DPH)

  Provoňte si prostor vavřínem kubébovým (Litsea cubeba) a hned se vám zvedne nálada. Vavřín má příjemně svěží citrusovou vůni, připomínající zářivé jižní sluníčko. Pomáhá rozpustit stres a navrací vnitřní harmonii. Má energetizující účinky a podporuje koncentraci. Osvěžovač se hodí k provonění domova, kanceláře i veřejného prostoru. Umí také překrýt...

  129,00 Kč
 • cena od:
  49,00 Kč (s DPH)

  Tento bambusový zubní kartáček je přímo stvořený pro citlivou, ale důkladnou každodenní péči o váš chrup. Hlavice kartáčku splňuje nároky moderního designu a díky pečlivě vyvíjené ergonomii se v ústní dutině dostane i do hůře přístupných míst. Tvar a uspořádání štětin odpovídá prémiovým konvenčním kartáčkům. Je lehounký, příjemný na dotek a na umyvadle...

  49,00 Kč
 • cena od:
  129,00 Kč (s DPH)

  Tento olej se destiluje z plodů stálezeleného nižšího stromu jihovýchodní Asie vavřínu kubébového (Litsea cubeba). Vůně tohoto oleje je velmi známá. Je výrazná, typicky sladce citrusová, silně osvěžující a pronikavá. Tento olej je ideální k provonění kanceláří. Posiluje koncentraci a má antistresové účinky.

  129,00 Kč
 • cena od:
  179,00 Kč (s DPH)

  Na světě se vyskytuje několik různých druhů máty. Tento olej je vyroben z klasického druhu máty perné (Mentha piperita). Získává se destilací celých stvolů této na pohled skromné rostliny. Jeho vůně je bylinná, svěží a mentolová se sladkými tóny. V aromaterapii osvěžuje mysl a podporuje koncentraci.

  179,00 Kč
 • cena od:
  139,00 Kč (s DPH)

  Esenciální olej z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia) patří do každé domácí lékárničky. Jeho hlavním benefitem je nevtíravé povzbuzení celého organismu. Má silný antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek. Lze jej využít jako součást mnoha domácích čisticích prostředcích.

  139,00 Kč
 • cena od:
  129,00 Kč (s DPH)

  Tento esenciální olej je získáván z kůry plodů citrusů limonových (Citrus limon). Ty jsou pěstované na Sicílii v biokvalitě a silice se z nich lisuje za studena. Jeho vůně je svěží, citrusově-ovocná a sladká. Příjemně osvěžující aroma výborně povzbuzuje mysl. Vůně citronu podporuje koncentraci, výkon při studiu a pomáhá při kreativních činnostech.

  129,00 Kč
Zobrazuji 1 – 8 z 8 položek