ekodrogerie bez obalu 

Nakupujeme drogerii ve velkých baleních od brněnské společnosti Tierra Verde. U nás si můžete odsypat či odlít na váh...

Nakupujeme drogerii ve velkých baleních od brněnské společnosti Tierra Verde. U nás si můžete odsypat či odlít na váhu do vlastního obalu. Zajímá vás, jak nakupovat šetrně k vašemu zdraví, ekonomicky k vaší peněžence a ekologicky k životnímu prostředí?

Chytře a s radostí prát a uklízet domácnost, kancelář, školu atd.

Zjednodušili jsme výběr a vybrali základní suroviny pro praní a úklid. 

Základních surovin je pět: jedlá soda, prací soda, ocet, kyselina citronová, jádrové mýdlo. 

Vybrali jsme i doplňkové ekohity, které by také v domácnosti neměly chybět: bělidlo puer, žlučové mýdlo, změkčovač vody, regenerační sůl do myčky, letní směs do odstřikovačů do automobilu atd. 

Zobrazit

Podkategorie

 • Tierra Verde (zelená země) je velice odpovědná společnost sídlící u Brna, kde má i svou výrobnu. Specializuje se na ekologickou a zdraví prospěšnou kosmetiku, ekodrogerii i další oblasti ekoživota. Ekodrogerii vyrábí pod značkou Yellow and Blue. 

 • cena od:
  60,00 Kč (s DPH)

  Surovina pro výrobu domácích prostředků č. 1. Universální čistič do domácnosti.

  60,00 Kč
 • cena od:
  50,00 Kč (s DPH)

  Surovina pro výrobu domácích prostředků č. 2. Soda na praní, která se přidává k pracímu prášku při praní špinavého prádla. Je také základem pro výrobu domácího prášku na praní.

  50,00 Kč
 • cena od:
  140,00 Kč (s DPH)

  Aby vaše bílé prádlo bylo bílé i bez chemických optických zjasňovačů a chlórových bělidel. PUER je výborný také pro namáčení a odstraňování skvrn ze stálobarevného prádla. Nahradí i agresivní prostředky na čištění odtoků dřezů, van, umyvadel, sprch a toalet.

  140,00 Kč
 • cena od:
  166,00 Kč (s DPH)

  Surovina pro výrobu domácích prostředků č. 4. Na čistění a údržbu myčky, pračky, varné konvice, kávovaru nebo toalety od vodního kamene. Oproti octu nezanechává žádný pach a je šetrnější k plastovým a gumovým částem spotřebičů. Pravidelná údržba spotřebičů přispívá k jejich úspornějšímu provozu. Úsporné řešení oproti tekutým přípravkům – kupujete jen...

  166,00 Kč
 • cena od:
  20,00 Kč (s DPH)

  Toto mýdlo si zamilujete - je naprostý přeborník na likvidaci skvrn od mastnoty, potu, trávy, krve, hlíny, ale i ovocných a zeleninových šťáv. Odstraní je z oblečení i dalšího textilu. Vyberte si velikost 45g nebo 140g.

  20,00 Kč
 • cena od:
  140,00 Kč (s DPH)

  V mnoha domácnostech teče z kohoutku tvrdá voda, která při praní způsobuje vyšší spotřebu pracího prostředku a šednutí prádla. Se změkčovačem se můžete obou těchto problémů zbavit.

  140,00 Kč
 • cena od:
  30,00 Kč (s DPH)

  Víte, jak tvrdá voda vám doma teče z kohoutku? Otestujte si ji, abyste určili potřebné množství změkčovače vody, který zlepší výsledky praní a ušetří vám peníze za prací prostředky. Koncovým zákazníkům nabízíme jeden testovací proužek k objednávce ZDARMA. Pokud jej chcete, napište nám to do poznámky v objednávce.

  30,00 Kč
 • cena od:
  240,00 Kč (s DPH)

  Surovina pro výrobu domácích prostředků č. 5. Vločky z klasického pracího mýdla (původní mýdlo s jelenem) vhodné pro všechny druhy a barvy prádla a teploty 40 °C a více. Mýdlové vločky se snadno rozpouštějí v teplé vodě. Můžete je použít pro praní v ruce i v pračce nebo pro výrobu mýdlového slizu.

  240,00 Kč
 • cena od:
  60,00 Kč (s DPH)

  Čistá hrubozrnná sůl v potravinářské kvalitě pro údržbu iontového výměníku domácích myček nádobí.

  60,00 Kč
 • cena od:
  10,00 Kč (s DPH)

  Surovina pro výrobu domácích prostředků č. 3.

  10,00 Kč
 • cena od:
  475,00 Kč (s DPH)

  Mleté olivové mýdlo doporučujeme zejména pro praní dětského oblečení, jemného prádla (hedvábí, vlna) a oblečení pro osoby s citlivou pokožkou. Neobsahuje palmový olej ani živočišné složky. V teplé vodě se snadno rozpouští. Vhodné pro praní v ruce i v pračce, výrobu mýdlového slizu, čištění dřevěných povrchů a mytí nádobí.

  475,00 Kč
 • cena od:
  90,00 Kč (s DPH)

  Ekologický WC čistič, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čistou a provoněnou toaletu. Přírodní vůně oceánu osvěží vaší koupelnu a účinné složky na rostlinné bázi odstraní i vodní kámen a navíc dezinfikují

  90,00 Kč
 • cena od:
  350,00 Kč (s DPH)

  Chcete si vyzkoušet, jak pečovat o domácnost s ekologickými prostředky YELLOW & BLUE? V této startovací sadě najdete deset produktů, díky kterým vyperete bílé i barevné prádlo, zbavíte je skvrn, šetrně umyjete nádobí a vyčistíte celou vaši domácnost. Jak jednotlivé produkty používat a kombinovat vám napoví přiložené letáčky. Tato sada se může stát i...

  350,00 Kč
 • cena od:
  150,00 Kč (s DPH)

  Eko prací gel na barevné prádlo, vlastnosti: ekologické a zachování intenzity barvy, počet praní: 33, objem 1 l - 4,55 Kč/praní

  150,00 Kč
 • cena od:
  225,00 Kč (s DPH)

  Prášek na bílé prádlo a pleny jemně odstraňuje nečistoty, projasňuje světlé prádlo a zároveň působí antimikrobiálně. Vhodný pro praní v pračce při programech na 40°C a vyšších.

  225,00 Kč
 • cena od:
  179,00 Kč (s DPH)

  Likviduje bakterie, viry i plísně. Kapalná dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ PT2 a PT4). Na všechny pevné povrchy v domácnosti (kuchyně, koupelna, WC), vhodná i pro potravinářské provozy. Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy, určeno i pro domácnosti s malými dětmi a zvířecími miláčky. S vůní bio citronové a...

  179,00 Kč
 • cena od:
  130,00 Kč (s DPH)

  Máchadlo zneutralizuje máchací lázeň a zajistí, aby ve vašem prádle nezůstávaly zbytky pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku. Jeho používání považujeme za velmi důležité, zejména pro alergiky. Používá se místo aviváže do posledního vodního cyklu - máchání.

  130,00 Kč
 • cena od:
  160,00 Kč (s DPH)

  Účinný prostředek ze snadno odbouratelných látek pro domácí myčky, který si poradí i se silně znečistěným nádobím. Perkarbonát sodný má schopnost vyčistit silně znečištěné nádobí a odstranit usazeniny od kávy, čaje a další těžko odstranitelné skvrny. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzymy, syntetickou parfemaci ani barviva.

  160,00 Kč
 • cena od:
  135,00 Kč (s DPH)

  Brání vytváření bílého povlaku z minerálních usazenin na nádobí. Na rozdíl od konvenčních leštidel neobsahuje optické zjasňovače a syntetické vůně.

  135,00 Kč
 • cena od:
  150,00 Kč (s DPH)
  Nové

  Eko prací gel na barevné prádlo, vlastnosti: ekologické a zachování intenzity barvy, počet praní: 33, objem 1 l - 4,55 Kč/praní

  150,00 Kč
 • cena od:
  119,00 Kč (s DPH)
  Nové

  Nenápadné mýdlo s fascinující historií a jedinečnými účinky na pokožku. Představujeme vám ručně vyráběné mýdlo ze syrského Aleppa, které je považováno za vůbec nejstarší pevné mýdlo na světě. A o ctitele nemá nouzi ani dnes, protože přirozeně pěstí, hojí a hloubkově hydratuje. Na první setkání obvykle moc nevoní, ale to se postupně mění a pak hledáte...

  119,00 Kč
Zobrazuji 1 – 21 z 21 položek
Positive SSL