CISTUS COMPLEX S ECHINACEOU

Bioinformační bylinný koncentrát

  • IMUNITA*
  • HORNÍ CESTY DÝCHACÍ**
  • MOČOVÉ CESTY***

Více informací

556,10 Kč
(s DPH)

Více informací

Použití bylinného koncentrátu Cistus complex

Přírodní produkt Cistus complex obsahuje unikátní kombinaci dvou druhů cistů (Cistus incanus a ladanifer) a echinacey (třapatka nachová), která podporuje imunitní sytém*, zajišťuje zdraví horních cest dýchacích** a dolních močových cest***.

Doplněk stravy – kapky

Cistus complex je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný extrakt dvou druhů bylin – Cistus incanus a Cistus ladanifer, doplněný o čistou esenci Cistus ladanifer.SLOŽENÍ DÁVKY 7 KAPEK: 

Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 45 % (Cistus incanus) (0,155 ml), vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů cistu ladanového 45 % (Cistus ladanifer) (0,155 ml), voda, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant, silice Cistus ladanifer 0,1 %, extrakt z natě třapatky nachové 0,01 %, grapefruitový extrakt <0,0001 %.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

2–7 kapek 1–3x denně (7 kapek = 0,35 ml). 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování! 
Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Před použitím nutno protřepat.  
Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.  
Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

UPOZORNĚNÍ: 

Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST:

Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu. 

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ: 

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

OBJEM:

30 ml

ostatní výrobky ve stejné kategorii